0 0
Košík
Objednejte ještě za 699 Kč a máte dopravu přes zásilkovnu zdarma.
Glara » Dámská móda » Spodní prádlo » Tanga » Bio bavlna tanga velikost s

Bio bavlna tanga velikost s

Oblečení, ze kterého všichni muži ztrácí hlavu. To jsou naše dámská tanga. Přinášíme top 15 nejprodávanějších modelů letošní sezóny, které dokonale zvýrazní ženské rysy a dají vyniknout Vašim sexy křivkám. Kvalitní materiály a zajímavé střihy zaručí, že se budou líbit nejenom Vám, ale i těm, kterým je ukážete. Prohlédněte si svůdné kousky v naší on-line galerii. Pohodlná bavlněná tanga i krajková tanga pro plnoštíhlé postavy. Levná tanga a doprodej skladových zásob naleznete ve slevách.

Barva

Velikost

Materiál

Certifikace

Střih

Vzor

Určení

Velikost S

Máte vybránu velikost S (z anglického Small, neboli malá velikost). Do této skupiny zahrnujeme oblečení od velikosti 36 do velikosti 42 a případně i oversized oblečení vhodné pro postavu velikosti S. Jedná se pouze o přibližné zařazení pro snadnější filtraci zboží. Pro přesné rozměry vždy zkontrolujte tabulku velikostí uvedenou u každého produktu. Máte pak mnohem větší jistotu, že Vám bude vybraná velikost vyhovovat.

Bio bavlna

Bio bavlna, nebo-li organická bavlna je obecně definována jako bavlna, která se pěstuje ekologicky v subtropických zemích, jako je Indie , Turecko , Čína a části USA, z geneticky nemodifikovaných rostlin a bez použití jakýchkoli syntetických zemědělských chemikálií, jako jsou hnojiva nebo pesticidy kromě těch, které umožňují certifikované ekologické označování. Její produkce podporuje zvyšování biodiverzity a omezuje negativní dopady, které vznikají při pěstování klasické bavlny. Bavlna pokrývá 2,5% světové obdělávané půdy, ale používá 10–16% světové spotřeby pesticidů (včetně herbicidů, insekticidů a defoliantů), což je více než jakákoli jiná plodina. Výrazně nižší cena klasické bavlny je tak vykoupena zničenou půdou a znečištěnými povrchovými vodami. Podporujeme prodej produktů z bio bavlny.

Jednobarevná dámská tanga z bio bavlny němacké značky Comazo / earth vhodné pod přiléhavé oblečení díky malé Dámská tanga z organické bavlny
310 Kč
36 38 40 42 44